HakkımızdaGünümüz sanayisi için en gerekli sistemlerden bir tanesi de pnömatik sistemlerdir. Pnömatik sistemler için ise en önemli unsur basınçlı havadır. Tarımdan, gıdaya, kimyadan, ambalaja, otomotivden birçok üretim sektörüne kadar kullanılan basınçlı hava sistemleri, günümüz endüstrisi için elektrik kadar önem arz etmektedir. Basınçlı hava üretimi için gerekli olan mekanik sistem ise sadece kompresörlerdir. Yüksek performans ve her koşulda sorunsuz çalışabilme özelliğinin yanında kullanıcıya tasarruf ettirme imkanlarını sunmak, basınçlı hava sistemleri piyasasındaki rekabetin temel kuralı olmuş durumdadır. Bu düşünceyle hizmet anlayışını her gün geliştiren ÖZKOMP KOMPRESÖR tüketicisine, uzun yıllar dayanıklı, yüksek performans ve tasarruf sağlayacağı sistemler sunan bir kompresör üreticisidir.

20 yılı aşkın süredir Ankara’da, kompresör sektöründe yapmış olduğumuz üretimler ile basınçlı hava sektöründe yer edinen firmamız, bu süre zarfında müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarabilmiştir. Yurt içi satış ağımız ve teknik servis hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine kompresör satış hizmetimiz bulunmaktadır ve satılan ürünler sonucunda da firmamız tüketicilerden olumlu geri bildirimler almaktadır. ÖZKOMP KOMPRESÖR, UDEM tarafından CE onay belgesi almıştır. Çeşit, kalite ve fiyat bakımından bütün tüketici yelpazesine hitap etmeye çalışan ÖZKOMP KOMPRESÖR ailesi olarak müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Satış sonrası desteği ile tüketici memnuniyetini de her zaman önemseyen ÖZKOMP KOMPRESÖR, ucuz güç üretimi ve yenilikçi çözümleri ile endüstri kollarının yükünü hafifletmekle birlikte AR-GE çalışmaları ile tasarımlarını modern çizgide tutarak müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.


ÖZKOMP KOMPRESÖR

20 yılı aşkın süredir Ankara’da, bu sektörde yapmış olduğumuz kompresör üretimi ile basınçlı hava sektöründe yer edinen firmamız, bu uzun süre zarfında müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Yurt içi satış ağımız ve teknik servis hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine kompresör hizmetimiz bulunmaktadır.